سوالات متداول

استاد اجازه چگونه کار می کند؟

سایت استاد اجازه بستری برای معرفی مدرس های آموزشی می باشد. همچنین این وبسایت به تولید محتوا بصورت رایگان در زمینه های مختلف آموزشی می پردازد تا مخاطبان بتوانند استفاده کنند.

همچنین استاد اجازه همیشه محصولات آموزشی که دارای تخفیف هستند را در صفحه اول به نمایش در می آورد تا افرادی که همیشه بدنبال تخفیف هستند از این فرصت های عالی استفاده کنند.

راه های ارتباطی با استاد اجازه چگونه است؟

شما می توانید از صفحه تماس با ما مشکل خود را مطرح کنید. همچنین از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام می توانید با ادمین در ارتباط باشید.

راهکاری برای استاد اجازه دارم، چگونه بیان کنم؟

ما همواره از پیشنهاد ها و ایده های شما استقبال می کنیم. چون تمام ایده ها به ذهن ما نمی رسد، پس خواهشمند است از صفحه تماس با ما پیشنهاد خود را بیان کنید.

همکاری با استاد اجازه چگونه است؟

شما می توانید از صفحه همکاری با ما شرایط را مطالعه فرمایید.

نحوه خرید محصولات آموزشی در استاد اجازه چگونه است؟

شما بعد از کلیک بر روی محصول مورد نظر وارد صفحه ای می شوید که توضیحات مختصری در مورد محصول وجود دارد و برای خرید وارد سایت مدرس دوره می شوید.

و اگر مدرسی نتواند محصول خود را به درستی به شما ارائه دهد استاد اجازه هیچ مسئولیتی ندارد، اما با این حال تمام تلاش خود را می کند تا شما دچار مشکل نشوید و راضی باشید و بتوانید بهترین استفاده را از محصولات آموزشی ببرید.

(نکاتی که در زیر ارائه می شود مربوط به سایت های مدرس دوره ها می باشد ولی ما ترجیح دادیم بیان کنیم تا شما دچار مشکلاتی نشوید.)

با کارت اعتباری کدام بانک می توانم خرید کنم؟

شما بعد از وارد شدن به سایت مدرس دوره و برای خرید آن دوره موردنظرتان می توانید از تمام کارت های عضو شتاب برای خرید استفاده کنید. فقط باید رمز دوم داشته باشید.

 

رمز دوم چیست و چگونه باید بدست بیاورم؟

برای خرید در اینترنت باید رمز دوم داشته باشید که با رمز های 4 رقمی کارت ها متفاوت است. برای این کار به دستگاه های عابر بانک مراجعه کنید و از قسمت رمز، رمز دوم که باید از 5 رقم تا 12 رقم باشد  را برای خود انتخاب کنید.

پول از حسابم کم شد ولی برای بازگشت به سایت دچار مشکل شد؟

بعضی مواقع اتفاق می افتد که سیستم های بانکی دچار مشکل می شوند اما نگران نباشید در بدترین حالت پول از حساب شما کم می شود ولی به حساب مدرس واریز نمی شود بلکه در بانک می ماند و حداکثر ظرف 72 ساعت به حساب شما باز می گردد.

چرا درگاه بانکی باز نمی شود؟

دلایل مختلفی می تواند داشته باشد اینکه یا خود بانک دچار مشکل شده است یا اینکه از فیلتر شکن استفاده می کنید (نکته امنیتی: در هنگام خرید اینترنتی حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید). اگر این مدت بیشتر از یک ساعت شد حتما به مدرس دوره از طریق تماس با ما آن سایت اطلاع بدهید.