همکاری با استاد اجازه

شرایط همکاری با وبسایت استاد اجازه:

استاد اجازه بستری برای معرفی مدرس های آموزشی در ایران می باشد همچنین کار اصلی استاد اجازه ارائه محصولات آموزشی با تخفیف می باشد.

بصورتی که نه فیلم های شما را در اختیار می گیرد نه طرح های عجیب و غریب می دهد بلکه یک وبسایت همکاری در فروش محصولات آموزشی است.

از این رو همکاری با استاد اجازه هم چیز دشواری نیست و بسیار راحت است.

برای اینکار لازم است شما اول وبسایت داشته باشید و در وبسایت خود محصولات آموزشی داشته باشید.

همچنین در سایت خود سیستم همکاری در فروش داشته باشید. خب حالا فقط کافی است به ما اطلاع دهید تا ما بررسی های لازم را انجام دهیم. دیدید چقدر ساده بود؟

و برای ثبت محصولات شما در این روش اصلا احتیاجی نیست شما کاری انجام دهید ما محصولات شما را با لینک اختصاصی که سایت شما به ما می دهد در وبسایت خود قرار می دهیم و بدون اینکه شما کاری انجام دهید محصولات شما توسط استاد اجازه به تبلیغ در می آید.

راه های درآمد بیشتر در استاد اجازه:

از آنجایی که هدف اصلی استاد اجازه ارائه محصولات آموزشی با تخفیف می باشد. لذا اگر محصولات شما دارای تخفیف های خوب باشند در صفحه اصلی به نمایش در می آیند و امکان خرید افراد بیشتر می شود.

قسمت بعدی مربوط به سایت شما می باشد. چون افراد از طریق استاد اجازه وارد سایت شما می شوند و خرید را در سایت شما انجام می دهند، پس لازم است که شرایط مناسبی را برای کاربران فراهم کنید.

شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما آدرس وبسایت خود را برای ما ارسال کنید.

اگر باز هم سوالی دارید حتما از صفحه تماس با ما سوال تان را مطرح کنید تا بیشتر راهنمایی کنیم.